Aukcja 8 / 653

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany J.HERKNER.F. (medalier poznański i warszawski) za pracowitość i sztukę przyznanyw 1867 roku Karolinie Karasińskiej, Aw: Głowa cara Aleksandra II i napis, Rw: Napis w wieńcu laurowym,brąz 41,5 mm, 29,86 g., piękna stara patyna

Numer: 653
Opis: Polska. medal sygnowany J.HERKNER.F. (medalier poznański i warszawski) za pracowitość i sztukę przyznanyw 1867 roku Karolinie Karasińskiej, Aw: Głowa cara Aleksandra II i napis, Rw: Napis w wieńcu laurowym,brąz 41,5 mm, 29,86 g., piękna stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 40 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1385