Aukcja 8 / 651

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany J. MINHEYMER, wybity w 1857 roku dla uczczenia otwarcia Akademii Medy-czno-Chirurgicznej w Warszawie, Aw: Głowa Aleksandra II i napis, Rw: W wieńcu laurowym napis w 10wierszach, poniżej sowa- symbol wiedzy i wąż eskulapa na lasce, jeden z ciekawszych medali autorstwa JanaMinheymera- medaliera warszawskiego, brąz 62,5 mm, 114,40 g. ładna stara patyna

Numer: 651
Opis: Polska. medal sygnowany J. MINHEYMER, wybity w 1857 roku dla uczczenia otwarcia Akademii Medy-czno-Chirurgicznej w Warszawie, Aw: Głowa Aleksandra II i napis, Rw: W wieńcu laurowym napis w 10wierszach, poniżej sowa- symbol wiedzy i wąż eskulapa na lasce, jeden z ciekawszych medali autorstwa JanaMinheymera- medaliera warszawskiego, brąz 62,5 mm, 114,40 g. ładna stara patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 300 zł
Ilość odsłon: 1397