Aukcja 8 / 648

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany X.STUCKHART.F. wybity w 1817 roku dla uczczenia otwarcia huty w Białogonachw Górach Świętokrzyskich, Aw: Popiersie cara Aleksandra I i napis, Rw: Widok huty pomiędzy górami,powyżej jaśniejące słońce i napisy, H-Cz.3509, srebro 50 mm, 57,86 g., bardzo ładna stara patyna

Numer: 648
Opis: Polska. medal sygnowany X.STUCKHART.F. wybity w 1817 roku dla uczczenia otwarcia huty w Białogonachw Górach Świętokrzyskich, Aw: Popiersie cara Aleksandra I i napis, Rw: Widok huty pomiędzy górami,powyżej jaśniejące słońce i napisy, H-Cz.3509, srebro 50 mm, 57,86 g., bardzo ładna stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 880 zł
Ilość odsłon: 1349