Aukcja 8 / 645

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany I.P.H.F. (Holzhaeusser), wybity w 1786 roku na pamiątkę wystawienia przez StanisławaSzczęsnego Potockiego własnym sumptem pułku wojska do dyspozycji Rzeczypospolitej. Medal ten byłzamówiony i ofiarowany Potockiemu przez ten pułk, Aw: Popiersie Potockiego, Rw: Napis pamiątkowy w 16wierszach, H-Cz.3994 Rl (Ag), Racz.580, brąz 53,5 mm, 65,21 g., wspaniała stara patyna

Numer: 645
Opis: Polska. medal sygnowany I.P.H.F. (Holzhaeusser), wybity w 1786 roku na pamiątkę wystawienia przez StanisławaSzczęsnego Potockiego własnym sumptem pułku wojska do dyspozycji Rzeczypospolitej. Medal ten byłzamówiony i ofiarowany Potockiemu przez ten pułk, Aw: Popiersie Potockiego, Rw: Napis pamiątkowy w 16wierszach, H-Cz.3994 Rl (Ag), Racz.580, brąz 53,5 mm, 65,21 g., wspaniała stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 620 zł
Ilość odsłon: 1385