Aukcja 8 / 636

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany Jan Höhn Junior, wybity w 1659 w Gdańsku dla uczczenia zdobycia przez wojska polskie podwodzą Jerzego Lubomirskiego twierdzy Haupt okupowanej od 1657 r przez wojska szwedzkie, Aw: Widoktwierdzy Haupt z lotu ptaka, w otoku napis, Rw: Poziomy napis w 17 wierszach, poniżej herb Gdańska, Więcekstr. 122, H-Cz.2132 R3, Racz. 143, jedna z pierwszych prac Jana Höhna, wspaniała stara patyna, srebro73 mm, 80,54 g.

Numer: 636
Opis: Polska. medal sygnowany Jan Höhn Junior, wybity w 1659 w Gdańsku dla uczczenia zdobycia przez wojska polskie podwodzą Jerzego Lubomirskiego twierdzy Haupt okupowanej od 1657 r przez wojska szwedzkie, Aw: Widoktwierdzy Haupt z lotu ptaka, w otoku napis, Rw: Poziomy napis w 17 wierszach, poniżej herb Gdańska, Więcekstr. 122, H-Cz.2132 R3, Racz. 143, jedna z pierwszych prac Jana Höhna, wspaniała stara patyna, srebro73 mm, 80,54 g.
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena wylicytowana: 8 100 zł
Ilość odsłon: 1368