Aukcja 76 / 198
USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 15-05-2021
Talar, 1745, mennica Drezno
Numer: | 198 |
Opis: | August III (1733–1763) / monety sasko-polskie. Talar, 1745, mennica Drezno; Aw: Popiersie władcy w prawo, D G FRID AUGUST REX POL DUX SAX I C M A & W; Rw: Ukoronowane tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F (inicjały Fryderyka Wilhelma o Feral) oraz hak, SAC ROM IMP ARCHIM ET ELECTOR 1745; Davenport 2665, Kahnt 531, Schnee 1028, Schön 18; srebro, 29.15 g; ciemna patyna. |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 15-05-2021 |
Cena szacunkowa: | 10 000 zł |
Cena wywoławcza: | 8 000 zł |
Cena wylicytowana: | 12 000 zł |
Ilość odsłon: 880