Aukcja 75 / 509

USD/PLN: 3.820 | EUR/PLN: 4.520 | data: 14-11-2020

Medal na pamiątkę złotych godów 1937, Warszawa

Numer: 509
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita Polska (1918–1939). Medal na pamiątkę złotych godów 1937, Warszawa; Aw: Popiersie Ignacego Mościckiego w lewo, po bokach sygnatura J.AVMILLER i znak Mennicy Państwowej, PROFESOR IGNACY - MOŚCICKI; Rw: Orzeł, niżej NA PAMIĄTKĘ / ZŁOTYCH GODÓW / MAŁŻEŃSKICH, PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ; na obrzeżu punca srebra i znak mennicy; Strzałkowski 832; srebro, 50.2 mm, 67.13 g; delikatna patyna, wyśmienity.
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 14-11-2020
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 900 zł

Ilość odsłon: 744