Aukcja nr 74

USD/PLN: 4.180 | EUR/PLN: 4.520 | data: 16-05-2020
194 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
50 złotych 1817, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze..
15 000 zł
21 000 zł
195 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
50 złotych 1818, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze..
I-/II+
UNC-/EF+
15 000 zł
20 000 zł
196 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
10 000 zł
11 000 zł
197 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
50 złotych 1819, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze..
20 000 zł
24 000 zł
198 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
50 złotych 1821, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze..
I-/II+
UNC-/EF+
30 000 zł
38 000 zł
199 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
25 złotych 1817, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze..
II-/III+
EF-/VF+
7 500 zł
9 000 zł
200 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
25 złotych 1819, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Dwugłowy Orzeł rosyjski z jabłkiem królewskim i miecze..
II/II+
EF/EF+
10 000 zł
13 000 zł
201 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
10 złotych 1820, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA. W. ROS. KRÓL POLSKI; Rw: Orzeł carski z Orłem Polskim na płaszczu gronostajo..
II/II+
EF/EF+
15 000 zł
19 000 zł
202 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
10 złotych 1821, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI; Rw: Orzeł carski z Orłem Polskim na płaszczu gronostajowym..
12 500 zł
14 000 zł
203 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
10 złotych 1822, Warszawa; Aw: Głowa cara w prawo i napis w otoku ALEXANDER I CESARZ SA. W. ROS. KRÓL POLSKI; Rw: Orzeł carski z Orłem Polskim na płaszczu gronostajo..
III-
VF-
5 000 zł
5 000 zł
204 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
5 groszy 1816, Warszawa; Bitkin 854, Kop. 2633, Plage 112; miejscowa patyna, pięknie zachowane jak na ten typ monety
300 zł
500 zł
205 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Aleksander I 1815-1825
1 grosz polski z miedzi krajowej 1824, Warszawa; nowe bicie warszawskie z 1857 roku; Bitkin H902 (R2), Plage 214, Berezowski 4 zł; piękny i rzadki
2 500 zł
2 700 zł
206 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1827, Warszawa; Bitkin 996, H-Cz. 3613, Plage 70, Berezowski 2.50 zł; subtelna patyna, pięknie zachowany
I-/II+
UNC-/EF+
1 250 zł
3 800 zł
207 Królestwo Kongresowe 1815-1835 / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa; odmiana z dużą głową cara; Bitkin 1002, H-Cz. 3667, Plage 76, Berezowski 5 zł; delikatna patyna, piękny
II+/I-
EF+/UNC-
1 250 zł
2 600 zł