Aukcja nr 73

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019
Jesteś w: A73  MEDALE  Polska  August III Sas 1733-1763
437 Polska / August III Sas 1733-1763
medal, 1733, autorstwa Heinricha Paula Groskurta; Aw: Popiersie Augusta III w prawo, w zbroi, w dolnej części sygnatura H•P•GROSKVRT•, D•G•FRID•AVGVST•PR•R•P•&•L•DVX..
7 500 zł
9 500 zł
438 Polska / August III Sas 1733-1763
medal na pamiątkę ślubu Maksymiliana III Józefa Wittelsbacha z córką króla Augusta III Marią Anną, bez daty (1747), autorstwa Franza Andreasa Schega; Aw: Popiersie M..
2 500 zł
0 zł
439 Polska / August III Sas 1733-1763
medal wybity z okazji urodzin syna Fryderyka Christiana, 1750, autorstwa Fryderyka Wilhelma Du But’a; Aw: Popiersie króla w prawo, niżej sygnatura FR. G. DU BUT F., ..
20 000 zł
0 zł
440 Polska / August III Sas 1733-1763
medal wybity z okazji święta Orderu Orła Białego, 1752, projektu Christiana Siegmunda Wermutha; Aw: Popiersie władcy w prawo, w dolnej części sygnatura WERMUTH•F•, w..
5 000 zł
6 750 zł
441 Polska / August III Sas 1733-1763
medal upamiętniający zaślubiny Maksymiliana Józefa elektora bawarskiego i Marii Anny córki Augusta III, bez daty (1763), autorstwa Franza Andreasa Schega; Aw: Popier..
7 500 zł
0 zł