Aukcja 73 / 499

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019

20 kopiejek 1882 СПБ-НФ, Petersburg

Numer: 499
Opis: ROSJA / Aleksander III 1881-1894. 20 kopiejek 1882 СПБ-НФ, Petersburg; Bitkin 100, Kazakov 569; subtelna patyna, wyśmienity stan zachowania monety w pudełku firmy NGC 3698731-004 z oceną MS 66
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 950 zł

Ilość odsłon: 216