Aukcja 73 / 447

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019
Jesteś w: A73  MEDALE  Polska  Polska pod zaborami 1795-1918

medal na 250-lecie fundacji Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, 1911, projektu Tadeusza Błotnickiego

Numer: 447
Opis: Polska / Polska pod zaborami 1795-1918. medal na 250-lecie fundacji Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, 1911, projektu Tadeusza Błotnickiego; Aw: Popiersie Jana Kazimierza w prawo, w zbroi i wieńcu laurowym, IOANNES CASIMIRVS D.G.REX POLONIAE M.D.LIT.RVS.PRVS.ETC. / FVNDATOR ACADEMIAE - LEOPOLIENSIS S.J.; Rw: IN / MEMORIAM / QVINQVIES SEMISAECVLAREM / ACADEMIAE S.J. LEOPOLI / CONDITAE / 1861-1911 / AMPLISSIMO SENATVI / VNIVERSITATIS LEOPOLIENSIS / QVI IN IPSA / DOCTORVM GRADVS / ADEPTI SVNT / D. D. D.; na obrzeżu nabita punca z koniczyną; Chomyn 93, Strzałkowski 190 (R); brąz, 59.7 mm, 100.00 g; wyśmienity, gabinetowy stan z delikatną, równomierną patyna, nakład 400 egzemplarzy
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 850 zł

Ilość odsłon: 1212