Aukcja 73 / 444

USD/PLN: 3.850 | EUR/PLN: 4.250 | data: 16-11-2019
Jesteś w: A73  MEDALE  Polska  Polska pod zaborami 1795-1918

medal wybity dla uczczenia pamięci Tadeusza Reytana oraz na sejm berliński dla członków Koła Polskiego, 1860, medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Belowa

Numer: 444
Opis: Polska / Polska pod zaborami 1795-1918. medal wybity dla uczczenia pamięci Tadeusza Reytana oraz na sejm berliński dla członków Koła Polskiego, 1860, medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Belowa; Aw: Popiersie Reytana w prawo z głową zwróconą na wprost, na odcięciu ramienia sygnatura BELOW F., TYLKO PO MOIM TRUPIE Z TĄD WYIDZIECIE., u dołu JEDNOŚCIĄ SILNI.; Rw: W wieńcu dębowym CZŁONKOM / KOŁA POLSKIEGO / POSŁOM / NA SEJM BERLIŃSKI / DOBRZE ZASŁUŻONYM / SPRAWIE NARODOWEY / ZIOMKOWIE / 1860.; H-Cz. 4028 (ale w srebrze); brąz, 51.1 mm, 59.16 g; patyna, pięknie zachowany
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 16-11-2019
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 650 zł

Ilość odsłon: 1214