Aukcja 72 / 336

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.260 | data: 11-05-2019
Jesteś w: A72  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

I. W. Migunow, Rzadkie Rosyjskie Monety od 1699 do 1912 r

Numer: 336
Opis: I. W. Migunow, Rzadkie Rosyjskie Monety od 1699 do 1912 r; Москва 1912; wydanie czwarte, 96 stron, 2 tablice; notowania: M. Gumowski poz. 2694a, Gromaczewski 216; oprawa introligatorska, w półskórek, sklejona strona tytułowa; katalog złotych, srebrnych i platynowych monet wraz z opisami i rycinami oraz wyceną w rublach, zawiera m.in. monety polsko-rosyjskie; pierwszy raz na aukcji w Polsce
Stan: I-/II+, Nearly Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 120