Aukcja nr 70

USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018
376 August III 1733-1763 / monety sasko-polskie
talar 1737, Drezno; Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło; Rw: Tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F. (inicjały Fryderyka Wilhelma o Feral) oraz znak hak, wokoło nap..
7 500 zł
6 000 zł
377 August III 1733-1763 / monety sasko-polskie
6 000 zł
8 000 zł
378 August III 1733-1763 / monety sasko-polskie
1/3 talara 1754, Drezno; Kahnt 554; wybite odwróconym stemplem, bardzo ładny stan zachowania
2 000 zł
2 600 zł