Aukcja nr 70
USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018
376 | August III 1733-1763 / monety sasko-polskie talar 1737, Drezno; Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło; Rw: Tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F. (inicjały Fryderyka Wilhelma o Feral) oraz znak hak, wokoło nap.. |
II- EF- |
7 500 zł 6 000 zł
377 | August III 1733-1763 / monety sasko-polskie talar 1751, Drezno; Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło; Rw: Tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F. oraz znak hak, wokoło napis; Kahnt 531, Schnee 1028; srebro 29... |
6 000 zł 8 000 zł
378 | August III 1733-1763 / monety sasko-polskie 1/3 talara 1754, Drezno; Kahnt 554; wybite odwróconym stemplem, bardzo ładny stan zachowania |
II+ EF+ |
2 000 zł 2 600 zł