Aukcja nr 70
USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018
273 | Gdańsk w oblężeniu 1577 grosz oblężniczy 1577, Gdańsk; odmiana bez znaku Kawka nad głową Chrystusa (moneta bita pod zarządem mennicy K. Goebla), na awersie głowa przerywa wewnętrzną obwódkę.. |
III+/II- VF+/EF- |
1 250 zł 1 300 zł
274 | Gdańsk w oblężeniu 1577 grosz oblężniczy 1577, Gdańsk; odmiana z kawką na awersie po lewej stronie głowy Chrystusa (moneta bita pod zarządem mennicy W. Tallemanna); H.-Cz. -, Kop. 7391 (R4).. |
III VF |
2 500 zł 4 400 zł
275 | Gdańsk w oblężeniu 1577 szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk; krzyżyki jako przerywniki; CNG 103d, Kop. 7387 (R3), Tyszkiewicz 3 mk; ciemna patyna, moneta w pudełku firmy PCGS z oceną AU55, bardz.. |
I/I- UNC/UNC- |
5 000 zł 7 000 zł