Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  LITERATURA
938 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1920, 1921, 1922, 1924, 1925 i 1926, oprawa broszurowa
120 zł
939 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XX rocznik 1938/39, 369 str., ilustracje, najciekawszy między-wojenny rocznik tego pisma, z wieloma ważnymi artykułami, t..
80 zł
940 W. Wittyg- Wykopalisko mianowskie monet średniowiecznych polskich, 35 str., Warszawa 1890, oprawa broszurowa
20 zł