Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
938 | Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1920, 1921, 1922, 1924, 1925 i 1926, oprawa broszurowa | 120 zł | |
939 | Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XX rocznik 1938/39, 369 str., ilustracje, najciekawszy między-wojenny rocznik tego pisma, z wieloma ważnymi artykułami, t.. | 80 zł | |
940 | W. Wittyg- Wykopalisko mianowskie monet średniowiecznych polskich, 35 str., Warszawa 1890, oprawa broszurowa | 20 zł |