Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
864 | Saksonia- linia albertyńska / Fryderyk August III 1763-1827 1/3 talara 1811, j.w., AKS 35 |
40 zł 40 zł
865 | NORWEGIA / Christian IV 1588-1648 ćwierćtalar 1636, Aw: Popiersie i napis, Rw: Lew i data, w otoku napis, ubytek blachy |
150 zł 500 zł
866 | RAGUZA trojak 1629, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis w 3 wierszach, powyżej herby |
III VF |
30 zł 120 zł
867 | ROSJA jefimok wybity na talarze arcyksięcia Ferdynanda 1620, mennica Klagenfurt, Dav.3314 |
III VF |
1 600 zł 2 050 zł
868 | ROSJA / Piotr I 1689-1725 pół rubla 1721 |
III- VF- |
100 zł | |
869 | ROSJA / Katarzyna I 1725-1727 rubel 1726, Petersburg, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł carski, w otoku napis, Dav.1664 |
III VF |
280 zł 320 zł
870 | ROSJA / Piotr II 1727-1730 rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Monogram cara w formie krzyża i napis, Dav.1668 |
400 zł 540 zł
871 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Dav.1677 |
II+ EF+ |
400 zł | |
872 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1755, Petersburg, j.w., Dav.1679 |
I- UNC- |
600 zł 780 zł
873 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1756, Petersburg, j.w., Dav.1679 |
II+ EF+ |
500 zł 400 zł
874 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 połtina 1777, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Monogram i napis, Fr.119, złoto |
250 zł 200 zł
875 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1786, Petersburg, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Dav.1686 |
160 zł 130 zł
876 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1844, Warszawa, piękne lustro |
I- UNC- |
80 zł 100 zł
877 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1846, Petersburg |
II+ EF+ |
60 zł 75 zł
878 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 10 kopiejek 1829, Petersburg, rzadki rocznik |
40 zł 32 zł
879 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1860, Petersburg, rzadki wariant |
25 zł 20 zł
880 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek 1880, Petersburg, rzadkie, bardzo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
80 zł | |
881 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Insygnia carskie na poduszce w wieńcu |
I- UNC- |
120 zł 96 zł
882 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1891, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, poniżej nominał i napis |
II+ EF+ |
150 zł | |
883 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1892, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 300 zł