Aukcja 7 / 940
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
« poprzednia ::
wróć
W. Wittyg- Wykopalisko mianowskie monet średniowiecznych polskich, 35 str., Warszawa 1890, oprawa broszurowa
Numer: | 940 |
Opis: | W. Wittyg- Wykopalisko mianowskie monet średniowiecznych polskich, 35 str., Warszawa 1890, oprawa broszurowa |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 20 zł |
Cena wywoławcza: | 16 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1100