Aukcja 7 / 935

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  LITERATURA

K. Stronczyński- Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów- 3 tomy w jednej oprawie, 734 str.,46 tablic, Piotrków 1883-1885, III tom po konserwacji, oprawa współczesna- półskórek

Numer: 935
Opis: K. Stronczyński- Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów- 3 tomy w jednej oprawie, 734 str.,46 tablic, Piotrków 1883-1885, III tom po konserwacji, oprawa współczesna- półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1295