Aukcja 7 / 924
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
M. Gumowski- j.w., egzemplarz bez tablic, twarda oprawa
Numer: | 924 |
Opis: | M. Gumowski- j.w., egzemplarz bez tablic, twarda oprawa |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1252