Aukcja 7 / 919

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  LITERATURA

W. Bremser, R. Rupprecht- Römische Münzen und Ihre Preise, tomy I i II, 360 str., zestawienie cen monetantycznych na aukcjach zagranicznych i w ofertach sklepowych, Grünstadt 1988-1989, twarda oprawa

Numer: 919
Opis: W. Bremser, R. Rupprecht- Römische Münzen und Ihre Preise, tomy I i II, 360 str., zestawienie cen monetantycznych na aukcjach zagranicznych i w ofertach sklepowych, Grünstadt 1988-1989, twarda oprawa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 144 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1213