Aukcja 7 / 918

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  LITERATURA

Robert Bali Nachf. Berlin- Auktion von Münzen aller Zeiten und darunter Dubletten des Staatliche MünzkabinettsBerlin, 5.XII.1932, 74 str., 32 tablice, oprawa półskórek

Numer: 918
Opis: Robert Bali Nachf. Berlin- Auktion von Münzen aller Zeiten und darunter Dubletten des Staatliche MünzkabinettsBerlin, 5.XII.1932, 74 str., 32 tablice, oprawa półskórek
Stan: ,
Cena szacunkowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 112 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1241