Aukcja nr 69
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w:
A69
› ŚREDNIOWIECZE
› POLSKA
› Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w.
› Krakowskie, Jędrzejów, Opactwo cysterskie;
159 | Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. / Krakowskie, Jędrzejów, Opactwo cysterskie; brakteat 1. ćwierć XIV w.; Krzyż grecki o rozszerzonych ramionach; Przyłęk 5; srebro 16 mm, 0.27 g, ładnie zachowany, rzadki, patyna |
300 zł 460 zł