Aukcja 69 / 849

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017

4 dukaty 1931, odmiana bez kontrmarki

Numer: 849
Opis: JUGOSŁAWIA / Aleksander I 1921-1934. 4 dukaty 1931, odmiana bez kontrmarki; Fr. 4; złoto 13.96 g, drobne przetarcia na tle monety i uszkodzenia na twarzach pary królewskiej, ale bardzo ładne
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 5 500 zł

Ilość odsłon: 275