Aukcja 69 / 780

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  August III 1733-1763

medal sygnowany Wermuth wybity w 1752 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCLII 3 AUG, srebro 53 mm, 58,20 g., H-Cz.2792 (R1), bardzo ładny i rzadki, patyna

Numer: 780
Opis: POLSKA / August III 1733-1763. medal sygnowany Wermuth wybity w 1752 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla Augusta III w ozdobnej zbroi i napis AUGUSTUS III REX POLONIARUM, Rw: Insygnia Orderu leżące na stole i napisy DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, w odcinku MDCCLII 3 AUG, srebro 53 mm, 58,20 g., H-Cz.2792 (R1), bardzo ładny i rzadki, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 232