Aukcja 69 / 781

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  MEDALE  POLSKA  Fryderyk Krystian 1763

medal autorstwa F A Schega wybity z okazji śmierci Augusta III, Aw: Popiersie królewicza w ozdobnej zbroi i wokół napis: FRIDERIC CHRISTD G REG POL ET LITH PR DVX SAX ET ELECT, Rw: Świątynia z popiersiem Augusta III w środku, wokół napis: PIIS MANIBUS AUG III MAGNANIMI (pobożnym cieniom Augusta III wspaniałomyślnego), w odcinku OBIIT V OCTOBRIS MDCCLXIII, srebro 117.15 g., 61 mm, H-Cz. 2977 (R3), Racz. 388, Grotemeyer 78, Merseb. 1886, drobne uszkodzenia na obrzeżu, ale wyśmienity stan zachowania, ekstremalnie rzadki

Numer: 781
Opis: POLSKA / Fryderyk Krystian 1763. medal autorstwa F A Schega wybity z okazji śmierci Augusta III, Aw: Popiersie królewicza w ozdobnej zbroi i wokół napis: FRIDERIC CHRISTD G REG POL ET LITH PR DVX SAX ET ELECT, Rw: Świątynia z popiersiem Augusta III w środku, wokół napis: PIIS MANIBUS AUG III MAGNANIMI (pobożnym cieniom Augusta III wspaniałomyślnego), w odcinku OBIIT V OCTOBRIS MDCCLXIII, srebro 117.15 g., 61 mm, H-Cz. 2977 (R3), Racz. 388, Grotemeyer 78, Merseb. 1886, drobne uszkodzenia na obrzeżu, ale wyśmienity stan zachowania, ekstremalnie rzadki
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 17 500 zł
Cena wywoławcza: 14 000 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 1369