Aukcja 69 / 637

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Otto Helbing Nachf. - Münzen und Medaillen der Pfalz und von Baden ... Freimaurer-Medaillen

Numer: 637
Opis: Otto Helbing Nachf. - Münzen und Medaillen der Pfalz und von Baden ... Freimaurer-Medaillen; München 7.07.1931. 2900 poz. na 168 str. i 20 tablicach. Bogaty zbiór monet polskich od czasów Zygmunta Starego do Stanisława Augusta Poniatowskiego, w tym bardzo rzadkie dukaty, donatywy i talary. Idealny stan zachowania, współczesna oprawa z zachowanymi oryginalnymi okładkami, dołączona lista wynikowa. Pierwszy raz w sprzedaży w Polsce
Stan: ,
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 640 zł

Ilość odsłon: 153