Aukcja 69 / 636

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Otto Helbing Nachf. - Griechische Münzen, Römische Münzen, Münzen u. Medaillen vieler Zeiten und Länder ... Brandenburg-Preussen, Schlesien, Russische Gold- u. Platina-Münzen, Schwalbach- und Reichs-Münzen

Numer: 636
Opis: Otto Helbing Nachf. - Griechische Münzen, Römische Münzen, Münzen u. Medaillen vieler Zeiten und Länder ... Brandenburg-Preussen, Schlesien, Russische Gold- u. Platina-Münzen, Schwalbach- und Reichs-Münzen; München 20.03.1928. 2457 poz. na 178 str. i 58 tablicach. Zawiera m.in. zbiór monet i medali polskich od czasów Zygmunta Starego do XIX w. oraz rosyjskich od XVII do XX w.; dodatkowo duża ilość monet śląskich. Dobry stan zachowania, współczesna oprawa. Bardzo rzadki, pierwszy raz w sprzedaży w Polsce
Stan: ,
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 800 zł

Ilość odsłon: 721