Aukcja 69 / 419

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017

półtalar wikariacki 1741, Drezno

Numer: 419
Opis: August III 1733-1763 / monety pamiątkowe. półtalar wikariacki 1741, Drezno; Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło; srebro 13.64 g; Kahnt 640, Kohl 521, Kop. 11531 (R3), Merseburger 1698; patyna, moneta w ładnym stanie zachowania
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 400 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Ilość odsłon: 1011