Aukcja 69 / 235

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017

trojak 1562, Wilno

Numer: 235
Opis: Zygmunt II August 1545-1572 / monety litewskie. trojak 1562, Wilno; moneta z popiersiem króla dużej średnicy, końcówki napisów LI/LITV; Iger V.62.1.b (R3), Ivanauskas 9SA2-1 (R), Kop. 3303 (R5), Tyszkiewicz 18 mk; ciemna patyna, uszkodzenie w tle, rzadki
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 200 zł

Ilość odsłon: 462