Aukcja 69 / 229

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017

trojak 1539, Gdańsk

Numer: 229
Opis: Zygmunt I Stary 1506-1548 / miasto Gdańsk. trojak 1539, Gdańsk; popiersie króla w czepcu i koronie, końcówka napisu PRVS, na rewersie po bokach nominału i daty trójlistki; Iger G.39.1.e (R1), CNG 70.III.a, Kop. 7333 (R3); efektowna patyna, piękny portret króla, wyśmienity stan zachowania
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 800 zł

Ilość odsłon: 352