Aukcja 69 / 183

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017

brakteat guziczkowy, początek XIV w.

Numer: 183
Opis: POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w.. brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Uncjalna, zamknięta litera Є; brak analogii w literaturze i skarbach; srebro 17 mm, 0.22 g, zielona patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 440 zł

Ilość odsłon: 844