Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
457 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1599, Wilno; na rewersie herb Łabędź (Andrzeja Zawiszy - podskarbiego wielkiego litewskiego) i hak (znak Zachariasza Bolla, mistrza menniczego mennicy wileńsk..
2 000 zł
2 100 zł
458 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1601, Wilno; na rewersie herb Łabędź przedziela datę, niżej litera V; Iger V.01.2.d/e (R3), Ivanauskas 5SV85-51 (RR), Tyszkiewicz 8 mk; patyna, rzadki
2 500 zł
2 800 zł
459 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
półtorak 1619, Wilno; odmiana z herbem Wadwicz na końcu napisu otokowego na awersie; Górecki W.19.4.a (R3), Ivanauskas 4SV7-1 (R), Kop. 3506 (R6), Tyszkiewicz 15 mk;..
800 zł
750 zł
460 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
szeląg 1618, Wilno; odwrócony monogram S, tarcze herbowe wygięte; Kop. 3452 (R7), Ivanauskas 2SV128-37; pięknie zachowany
250 zł
1 100 zł
461 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
dwudenar 1611, Wilno; wariant z ogonem Pogoni do góry; Ivanauskas 1SV11-11 (RR), Kop. 3400 (R1), Tyszkiewicz 2 mk; piękny
1 500 zł
0 zł
462 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
dwudenar 1613, Wilno; ogon Pogoni do góry; Ivanauskas 1SV20-20, Kop. 3406 (R2), Tyszkiewicz 2 mk; piękny
I-/II+
UNC-/EF+
800 zł
0 zł