Aukcja 68 / 840

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

jednostronny medal z 1886 r. wybity nakładem w Głowackiego w Wiedniu i ofiarowany księżnej Jadwidze Sapieha przez miasto Lwów

Numer: 840
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. jednostronny medal z 1886 r. wybity nakładem w Głowackiego w Wiedniu i ofiarowany księżnej Jadwidze Sapieha przez miasto Lwów; Popiersie w mantylce w lewo, sygnatura na odcięciu INER, niżej W. GŁOWACKI; H-Cz. 8128 (ale dwustronny medal w brązie); brąz srebrzony 53 mm, 66.53 g, pięknie zachowany ze starą patyną, bardzo rzadka odbitka jednostronna
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Ilość odsłon: 1487