Aukcja nr 67
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
854 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1844 СПБ КБ, Petersburg; odmiana z orłem z rocznika 1843; Bitkin 24 (R), Fr. 155; złoto 6.54 g; pięknie zachowane i rzadkie |
II+ EF+ |
4 000 zł 3 600 zł
855 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1828 СПБ НГ, Petersburg; Bitkin 106, Adrianov 1828; złotawa patyna, pięknie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
1 500 zł 1 500 zł
856 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1834 СПБ HГ, Petersburg; Bitkin 161, Adrianov 1834в; ładny |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 0 zł
857 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1842 СПБ АЧ, Petersburg; odmiana z 8 gałązkami laurowymi w wieńcu; Bitkin 184, Adrianov 1842в |
400 zł 400 zł
858 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1845 СПБ КБ, Petersburg; Bitkin 207, Adrianov 1845б; subtelna patyna, rzadszy rocznik w bardzo ładnym stanie zachowania |
II+ EF+ |
800 zł 1 800 zł
859 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1846 СПБ ПА, Petersburg; Bitkin 208, Adrianov 1846; piękny egzemplarz |
I- UNC- |
1 500 zł 2 200 zł
860 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1846 СПБ ПА, Petersburg; Bitkin 208, Adrianov 1846; ciemna patyna, pięknie zachowany |
II+ EF+ |
800 zł 650 zł
861 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1847 СПБ ПА, Petersburg; Bitkin 209, Adrianov 1847a; patyna, piękny stan zachowania |
II+ EF+ |
800 zł 1 300 zł
862 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1848 СПБ НI, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 218, Adrianov 1848г; bardzo ładny |
II+ EF+ |
1 250 zł 1 000 zł
863 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1848 СПБ НI, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 218, Adrianov 1848г; bardzo ładny, widoczne lustro mennicze |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 600 zł
864 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1849 СПБ ПA, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 219, Adrianov 1849б; ciemna patyna, bardzo ładny |
II+ EF+ |
1 500 zł 2 000 zł
865 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1849 СПБ ПA, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 219, Adrianov 1849б; patyna, drobne obicia na rancie, ale bardzo ładny |
II+ EF+ |
800 zł 800 zł
866 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1849 СПБ ПA, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 219, Adrianov 1849б; ładne zachowane, widoczne lustro mennicze |
II/II+ EF/EF+ |
800 zł 700 zł
867 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1850 СПБ ПА, Petersburg; odmiana z wysoką i szeroką koroną na rewersie; Bitkin 220, Adrianov 1850б; przetarte tło, ale ładnie zachowane |
II/II- EF/EF- |
500 zł 600 zł
868 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1851 СПБ ПА, Petersburg; św. Jerzy bez płaszcza, na rewersie niska korona; Bitkin 228, Adrianov 1851в; ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
800 zł 850 zł
869 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1854 СПБ HI, Petersburg; w wieńcu 8 gałązek laurowych; Bitkin 233, Adrianov 1854a; ciemna patyna na rewersie, bardzo ładny |
II+ EF+ |
800 zł 900 zł
870 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1854 СПБ HI, Petersburg; w wieńcu 7 gałązek laurowych; Bitkin 234, Adrianov 1854б; miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
800 zł 900 zł
871 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 połtina 1830 СПБ НГ, Petersburg; odmiana z tarczą niedotykającą korony; Bitkin 121, Adrianov 1830б; pięknie zachowana, rzadka w tym stanie |
II+ EF+ |
3 000 zł 4 250 zł