Aukcja nr 67
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
844 | Saksonia / Jan Fryderyk I i Jerzy 1532-1539 talar (Guldengroschen) 1537, Annaberg; Dav. 9721, Keilitz 128, Schnee 72; srebro 29.02 g; delikatna patyna, przyzwoicie zachowany |
2 000 zł 1 900 zł
845 | Saksonia / Jan Fryderyk I i Maurycy 1541-1547 talar 1545, Annaberg; Dav. 9730, Keilitz 187, Schnee 108, Engelhardt 210; srebro 28.91 g; przyzwoity stan zachowania |
2 000 zł 0 zł
846 | Saksonia / August 1553-1586 talar 1566, Schneeberg; Dav. 9793, Keilitz/Kahnt 51, Schnee 707; srebro 28.50 g; rzadki |
3 000 zł 0 zł
847 | Saksonia / Jan Jerzy I 1615-1656 podskarbiówka z lat 1611-1656; Aw: Gryf i napis wokoło VIRTVTE DVCE COMITE FORTVNA; Rw: Słońce nad drzewkiem, wokoło napis FLOREB MVS PROSPICIENT DEO; ciemna patyna |
III VF |
500 zł 0 zł