Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  MONETY ZAGRANICZNE
884 STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI (USA)
1 dolar 1841, Filadelfia; Seated Liberty; KM 71; ciemna patyna, moneta w pudełku firmy NGC z oceną VF DETAILS, CORROSION, REPAIRED, bardzo rzadki rocznik
III/III-
VF/VF-
2 500 zł
3 100 zł
885 STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI (USA)
25 centów 1893, Filadelfia; 400. rocznica odkrycia Ameryki, moneta wybita na wystawę kolumbijską; KM 115; ładnie zachowana moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU DETAI..
2 000 zł
0 zł
886 WĘGRY / Karol III (VI) 1711-1740
dukat 1738 K-B, Krzemnica; Fr. 171, Her. 165, Huszár 1586; złoto 3.45 g; małe zapiłowanie na obrzeżu widoczne u góry rewersu
1 500 zł
1 700 zł
887 WIELKA BRYTANIA / Karol II 1660-1685
korona 1664; Aw: Popiersie w prawo i napis; Rw: Cztery tarcze herbowe, wokoło napis; Dav. 3775, Seaby 3355; srebro 29.75 g; ciemna patyna
2 000 zł
1 900 zł
888 WIELKA BRYTANIA / Elżbieta II od 1952
5 funtów 2002, Royal Mint; wybite na 50-lecie panowania królowej; Seaby 4555, KM 1024b, Fr. 456a; złoto 40.24 g; nakład 5502 szt, moneta wybita stemplem lustrzanym, w..
8 000 zł
8 500 zł
889 Wenecja / Aloizy Pisani 1735-1741
dukaton bez daty; Aw: Lew Świętego Marka, Rw: Siedzący Święty Marek i klęczący przed nim doża przy chorągwii; Dav. 1543, Gamberini 1445; srebro 22.46 g; rzadki, patyna
400 zł
550 zł