Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK  Dolny Śląsk
222 ŚLĄSK / Dolny Śląsk
brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.; Hełm rycerski w lewo, w koronie; Fbg 594-595; 25 mm, 0.52 g, patyna, na odwrocie tuszem numer 88
500 zł
600 zł
223 ŚLĄSK / Dolny Śląsk
brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.; Orzeł heraldyczny z wklęsłą przepaską przez skrzydła i pierś, z głową w lewo; Fbg 790; 18 mm, 0.21 g, minimalny ubytek krążka nie w..
500 zł
550 zł
224 ŚLĄSK / Dolny Śląsk
brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.; Orzeł heraldyczny z wypukłą przepaską przez skrzydła i pierś, patrzący w lewo; Fbg 792; 26 mm, 0.63 g, nieco niewyraźnie wybity, al..
500 zł
550 zł
225 ŚLĄSK / Dolny Śląsk
brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.; Baranek Boży stojący w lewo z głową zwróconą do tyłu, trzymający długi krzyż; Fbg 694, Kop. 7049e; 24 mm, 0.72 g, patyna, pięknie z..
1 000 zł
1 600 zł