Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  ŚREDNIOWIECZE  CZECHY
45 CZECHY / Morawy
brakteat 1278-1300; Fragment muru miejskiego z blankami i trzema wieżycami, pod nim dwuskrzydłowa brama; Cach 1010; srebro 23 mm, 0.41 g, patyna
350 zł
0 zł
46 CZECHY / Jan I Luksemburski 1310-1346
grosz praski, imię panującego IOHANNES PRIMVS zapisane wstecznie ale prawidłowymi puncami; srebro 27 mm, 2.00 g, moneta głucha i pęknięta
300 zł
3 400 zł