Aukcja 67 / 507

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

2/3 talara zaślubinowe (gulden) 1747, Drezno

Numer: 507
Opis: August III 1733-1763 / monety pamiątkowe. 2/3 talara zaślubinowe (gulden) 1747, Drezno; Aw: Ośmiowierszowy poziomy napis; Rw: Ołtarz z płomieniami, poniżej dwie tarcze herbowe; Kahnt 654, Schön 159; moneta wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikiem (delfinem francuskim), patyna, bardzo ładny stan zachowania
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 400 zł

Ilość odsłon: 1010