Aukcja 67 / 507
USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
2/3 talara zaślubinowe (gulden) 1747, Drezno
Numer: | 507 |
Opis: | August III 1733-1763 / monety pamiątkowe. 2/3 talara zaślubinowe (gulden) 1747, Drezno; Aw: Ośmiowierszowy poziomy napis; Rw: Ołtarz z płomieniami, poniżej dwie tarcze herbowe; Kahnt 654, Schön 159; moneta wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikiem (delfinem francuskim), patyna, bardzo ładny stan zachowania |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 26-11-2016 |
Cena szacunkowa: | 2 500 zł |
Cena wywoławcza: | 2 000 zł |
Cena wylicytowana: | 2 400 zł |
Ilość odsłon: 1179