Aukcja 67 / 225

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK  Dolny Śląsk

brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.

Numer: 225
Opis: ŚLĄSK / Dolny Śląsk. brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.; Baranek Boży stojący w lewo z głową zwróconą do tyłu, trzymający długi krzyż; Fbg 694, Kop. 7049e; 24 mm, 0.72 g, patyna, pięknie zachowany jak na ten typ monety
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Ilość odsłon: 1036