Aukcja nr 64 (64-65)

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
623 August III 1733-1763 / monety sasko-polskie
dukat 1763, Drezno; Aw: Popiersie króla w prawo i napis w otoku, Rw: Tarcze herbowe pod koroną, poniżej litery F.W.ô.F, w otoku napis; Kahnt 513, Merserburger -, Schö..
6 000 zł
7 750 zł
624 August III 1733-1763 / monety sasko-polskie
talar 1763, Drezno; Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWôF i napis wokoło; Kahnt 541 b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Dav. 2676..
II/II-
EF/EF-
3 000 zł
2 400 zł