Aukcja nr 62
USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
Jesteś w:
A62
› ŚREDNIOWIECZE
› POLSKA
› Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w.
276 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost; Przyłęk 14 var, Lubomia 42; srebro 15 mm, 0.31 g, bardzo ładnie zachowany, patyna |
400 zł | |
277 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Łeb barana w prawo, kołnierz bez promieni; Przyłęk 16 var, Lubomia 50; srebro 15 mm, 0.21 g, patyna, słabo odbity |
III VF |
250 zł | |
278 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. brakteat guziczkowy, przełom XIII-XIV w.; Orzeł heraldyczny bez korony z głową w prawo, w każdym skrzydle po 2 pióra; Lubomia 52, Przyłęk 18; srebro 18 mm, 0.29 g, pa.. |
II- EF- |
400 zł 320 zł
279 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. brakteat guziczkowy, początek XIV w.; Lilia o dużych, wygiętych bocznych płatkach i dwu wąskich płatkach w górze; Przyłęk 37, Lubomia 61; srebro 18 mm, 0.30 g, ładnie.. |
400 zł | |
280 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. brakteat guziczkowy, początek XIV w; Rozeta sześciolistna, wolnowisząca; Przyłęk 45, Lubomia 59, Kroczyce 13; srebro 18-19 mm, 0.34 g, ładnie zachowany, patyna |
II- EF- |
400 zł | |
281 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. brakteat, przełom XIII-XIV w.; Gwiazda sześcioramienna nad półksiężycem; Lubomia 64, Przyłęk 50; srebro 15 mm, 0.35 g, ładnie zachowany |
300 zł 240 zł
282 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. Dolny Śląsk ?; brakteat, pocz. XIV w.; Gwiazda ośmioramienna nad półksiężycem; Lubomia 65, Przyłęk 51, Kop. 304d; srebro 17 mm, 0.32 g, ładnie zachowany, patyna |
II- EF- |
400 zł 480 zł
283 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. Dolny Śląsk; obol lub szeroki brakteat zredukowany, 2. poł. XIII w.; Klucz z piórem w prawo, po bokach pojedyncze kulki; Fbg 660, Przyłęk 63, Lubomia 26, Kroczyce 6; .. |
II- EF- |
400 zł 480 zł
284 | POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. brakteat XIII/XIV w.; Nieregularna gwiazda pięcioramienna, przypominająca łeb barana ze skarbu w Przyłęku nr 16, ale bez promienistych linii poza wałem otokowym; Fbg .. |
III VF |
200 zł 220 zł