Aukcja nr 62
USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
12 | GRECJA I POSTHELLENISTYCZNE / Hiszpania, Obulco semis z końca II w. pne; Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami w prawo, w odcinku OBVLCO; Rw: Byk kroczący w prawo; SNG BM Spain -, CNH 59; brąz 6.84 g, ruda patyna |
300 zł |