Aukcja 62 / 953

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
Jesteś w: A62  MONETY ZAGRANICZNE  FRANCJA  Karol X 1824-1830

40 franków 1830 A, Paryż

Numer: 953
Opis: FRANCJA / Karol X 1824-1830. 40 franków 1830 A, Paryż; Gad. 1105, Fr. 547; złoto 12.86 g, wybite minimalnie uszkodzonym stemplem rewersu, małe uderzenia na obrzeżu, ale przyzwoity stan zachowania
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Cena wywoławcza: 2 200 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1339