Aukcja 62 / 939

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
Jesteś w: A62  ORDERY I ODZNAKI

odznaka 5 Pułku Ułanów Zasławskich - Ostrołęka, równoramienny krzyż pokryty karmazynową emalią. Na środku orzeł okolony srebrnym wieńcem laurowym. Od wieńca odchodzą cztery proporczyki pokryte białą, czerwoną i chabrową emalią. Na ramionach daty 1931 1917. Odznaka dwuczęściowa, łączona czterema drutami, tombak srebrzony 39 x 39 mm, nakrętka wykonana z kontrą i sygnowana J.Kweksilber, Sawicki/Wielechowski ss 170-172, niewielkie uszkodzenie emalii, rzadka

Numer: 939
Opis: odznaka 5 Pułku Ułanów Zasławskich - Ostrołęka, równoramienny krzyż pokryty karmazynową emalią. Na środku orzeł okolony srebrnym wieńcem laurowym. Od wieńca odchodzą cztery proporczyki pokryte białą, czerwoną i chabrową emalią. Na ramionach daty 1931 1917. Odznaka dwuczęściowa, łączona czterema drutami, tombak srebrzony 39 x 39 mm, nakrętka wykonana z kontrą i sygnowana J.Kweksilber, Sawicki/Wielechowski ss 170-172, niewielkie uszkodzenie emalii, rzadka
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł

Ilość odsłon: 1277