Aukcja 62 / 940

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015
Jesteś w: A62  ORDERY I ODZNAKI

odznaka 15 Pułku Piechoty - Dęblin, jednoczęściowa w kształcie Krzyża Kawalerskiego. Pośrodku na okrągłej tarczy numer 15. Ramiona krzyża zakończone kulkami połączone są czterema łbami wilków. Na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra i imiennik Wiktora Gontarczyka, 41.5 x 41.5 mm, nakrętka sygnowana W.Gontarczyk, Sawicki/Wielechowski s. 43

Numer: 940
Opis: odznaka 15 Pułku Piechoty - Dęblin, jednoczęściowa w kształcie Krzyża Kawalerskiego. Pośrodku na okrągłej tarczy numer 15. Ramiona krzyża zakończone kulkami połączone są czterema łbami wilków. Na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra i imiennik Wiktora Gontarczyka, 41.5 x 41.5 mm, nakrętka sygnowana W.Gontarczyk, Sawicki/Wielechowski s. 43
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł

Ilość odsłon: 1355