Aukcja 62 / 920

USD/PLN: 3.940 | EUR/PLN: 4.220 | data: 07-11-2015

medal autorstwa Jana Knedlera z 1923 r. wybity na otwarcie Fabryki Philipsa w Warszawie

Numer: 920
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita Polska 1918-1939. medal autorstwa Jana Knedlera z 1923 r. wybity na otwarcie Fabryki Philipsa w Warszawie; Aw: Dwie uściśnięte dłonie na tle słońca i promieni, poniżej tarcze z herbami Holandii i Polski, pod lewą sygnatura J KNEDLER, wokoło POLSKO HOLENDERSKA FABRYKA LAMPEK ELEKTRYCZNYCH PHILIPS WARSZAWA; Rw: Żarówka z napisem PHILIPS i rozchodzące się od niej promienie, wyżej TER HERINNERING AAN DE JNWYDING OP 12 DECEMBER 1923, niżej NA PAMIĄTKĘ POŚWIĘCENIA NOWEJ FABRYKI W WARSZAWIE 12 GRUDNIA 1923, wokoło N V PHILIPS GLOEILAMPENFABRIEKEN / EINDHOVEN HOLLAND; Strzałkowski 503 (RRR); brąz 60 mm, 83.51 g, bardzo rzadki, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-11-2015
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Ilość odsłon: 1023