Aukcja nr 61

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
949 Salzburg - arcybiskupstwo / Jan Jakub Khuen von Belasi-Lichtenberg 1560-1586
talar 1564; Dav. 8174, Probszt 530, Zöttl 610; srebro 28.53 g, na rewersie rysa, ale bardzo ładny z blaskiem menniczym
1 750 zł
1 500 zł
950 Salzburg - arcybiskupstwo / Markus Sittikus von Hohenems 1612-1619
talar 1616, Salzburg; Dav. 3492, Probszt 967, Zöttl 1163; srebro 28.59 g, ciemna patyna
1 400 zł
1 400 zł
951 Salzburg - arcybiskupstwo / Paris Graf Lodron 1619-1653
talar 1643, Salzburg; Dav. 3504, Probszt 1222, Zöttl 1494; srebro 28.74 g, wybite uszkodzonym stemplem, wada walcowania krążka
800 zł
850 zł