Aukcja nr 60
USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
Jesteś w:
A60
› POLSKA NOWOŻYTNA od XVI wieku
› Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego
610 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego Królestwo Polskie, 20 fenigów 1917 F, Stuttgart, Jaeger 607, Parchimowicz 7a, wybite stemplem lustrzanym, patyna, wyśmienity stan zachowania, duża rzadkość |
I UNC |
4 000 zł 3 200 zł