Aukcja nr 60

USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
610 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego
Królestwo Polskie, 20 fenigów 1917 F, Stuttgart, Jaeger 607, Parchimowicz 7a, wybite stemplem lustrzanym, patyna, wyśmienity stan zachowania, duża rzadkość
4 000 zł
3 200 zł